Zabiegi Arkana

CANNABIS THERAPY - Zabieg naprawczy

Zabieg przeznaczony dla skóry wrażliwej, suchej z zaburzoną barierą lipidową. Kannabidiol(CBD) naśladuje działania naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokannabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco. Zawarty w kosmetykach olej z konopi i maku to źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry.

 

DZIAŁANIE:

- naprawcze

- przeciwzapalne

- łagodzi podrażnienia

-przyspiesza gojenie

-nawilża i odżywia

- odstresowuje

Zabieg dedykowany również jako wsparcie pielęgnacyjne kuracji dermatologicznych przy AZS(atopowym zapaleniu skóry), egzemie, łuszczycy, cukrzycy oraz podczas leczenia onkologicznego.

 

Cena: 230 zł

Czas trwania: 1,5h

 

 

GABA&NANA –zabieg błyskawicznie napinający

Inteligentny neuropeeling, natychmiastowo napinający ale rekomendowany również jako profilaktyka anti-aging. Oparty na neurotransmiterach GABA i NANA, które umożliwiają przekazywanie sygnałów pomiędzy komórkami nerwowymi. Dzięki neuronom docierają do innych komórek w naszym organizmie gdzie łączą się z receptorami, aby wywołać określony efekt działania.

 

Działanie:

- relaksuje mięśnie i łagodzi rysy

- ujędrnia

-spowalnia procesy starzenia

- uszczelnia barierę lipidową

- nawilża

-rozświetla

 

Cena: 260zł

Czas trwania: 1,5h

 

 

CARBO THERAPY –  Zabieg poprawiający owal twarzy

Połączenie kwasu ksymenowego oraz argininy poprawia mikrokrążenie, dotlenia skórę oraz ją odżywia. Stymulują i remodelują tkankę, przywracając jej właściwą rzeźbę, jędrność oraz elastyczność. Peptyd o właściwościach odbudowujących i poprawiający owal twarzy wzmacnia efekt działania.

 

Działanie:

-remodeluje owal twarzy w strefie ,,V’’

-wzmacnia włókna kolagenowe

-pobudza krążenie i dotlenia

-usuwa toksyny

-odżywia

-nawilża

 

Cena 250zł

Czas trwania: 1,5h

 

 

PRP – Zabieg regenerujący

Opiera się na działaniu peptydów W3 Peptide i GHK-Cu, które remodelują skórę i przywracają jej młodość. Zabieg rekomendowany w ramach profilaktyki anti-aging oraz po zabiegach medycyny estetycznej, wymagających przyspieszonej regeneracji.

 

Działanie:

-stymuluje procesy odmładzania

-stymuluje procesy regeneracyjne

-działa antyoksydacyjnie

-nawilża

-poprawia elastyczność

-działa przeciwzapalnie

 

Cena: 250zł

Czas trwania :1,5h

 

 

EYE COMPLEX CARE – kompleksowa pielęgnacja wokół oczu

Skóra wokół oczu jest szczególnie delikatna. Pozbawiona jest gruczołów łojowych, naczynia krwionośne są płytko ułożone i dużo bardziej kruche a w związku z tym bardziej widoczne. Zabieg ten to kompleksowa pielęgnacja na wszystkich poziomach skóry wokół oczu. Arkana wykorzystuje synergię 10-ciu precyzyjnie dobranych substancji aktywnych między innymi: kwas laktobionowy, kwas mlekowy, witamina C, instalift goji

 

Działanie:

-rozjaśnia cienie i zasinienia pod oczami

-redukuje obrzęki

-wygładza ,,dolinę łez’’

-redukuje zmarszczki

-skóra jest bardziej elastyczna

 

Cena: 160zł

Czas trwania ; 1h