Peelingi Mediderma

 

Peelingi MEDIDERMA

Mediderma jest marką, która powstała w Hiszpanii. Jako jedna z pierwszych zastosowała nanotechnologię, która pozwala na dotarcie składników w najgłębsze warstwy skóry. Substancje czynne są transportowane w liposomach, czyli kapsułkach o niezwykle małych rozmiarach. Mediderma w swojej ofercie posiada bezpieczne, medyczne peelingi o potwierdzonej skuteczności.

Peeling chemiczny ma na celu odnowę komórkową poprzez złuszczanie skóry na różnych głębokościach. Proces przemiany komórkowej powoduje polepszenie struktury i  wyglądu skóry.

 

Efekty po zabiegach :

- oczyszczenie skóry

-reguluje wydzielanie sebum

-zmniejszenie stanu zapalnego

-spłycenie zmarszczek

-wygładzenie skóry

-napięcie skóry

-redukcja przebarwień

-działanie anti aging

Przeciwwskazania:

-ciąża, karmienie piersią

-leczenie pochodnymi witaminy A

-zakażenia wirusowe i grzybicze

-skłonność do bliznowców

-alergie na składniki aktywne

-choroby autoimmunologiczne

Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od ich rodzaju a także od typu skóry. Kosmetolog po przeprowadzonej konsultacji dobiera indywidualnie rodzaj i ilość zabiegów. 

 

AZELAC

Kwas azelainowy ma właściwości normalizujące proces keratynizacji. Ujednolica kolor skóry, kontroluje zmiany skórne związane z procesem trądzikowym. Reguluje namnażanie bakterii, nadmierne wydzielanie sebum oraz tworzenie wolnych rodników. Kwas askorbinowy rozjaśnia skórę poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach. Bardzo korzystnie działa na trądzik różowaty, redukuje zaczerwienienie, krosty i grudki.

Wskazania; trądzik różowaty, trądzik, przebarwienia

Cena: 250zł

Czas trwania 1h

 

MANDELAC C

Zabieg, podczas którego wykorzystuje się kwas migdałowy, kwas cytrynowy oraz kwas askorbinowy. Działa przeciwstarzeniowo oraz rozjaśnia przebarwienia. Skóra po zabiegu jest wyraźnie napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Wskazania : starzenie, przebarwienia

Cena; 250zł-300zł

Czas trwania 1h

 

FERULAC

Kwas ferulowy ma zdolność neutralizowania wolnych rodników. Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB minimalizując uszkodzenia, które powoduje słońce w DNA komórkowym, dlatego jest to zabieg całoroczny. Floretyna natomiast wzmacnia penetrację składników aktywnych. Hamuje aktywność elastazy czyli enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastycznych.

Wskazania: fotostarzenie, przebarwienia, melasma, skóra palacza

Cena: 250zł-300zł

Czas trwania 1h

 

FERULAC Z WITAMINĄ C

Zabieg dla skór potrzebujących blasku, rozświetlenia oraz działania anti-aging. Kwas ferulowy oprócz tego, że chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB to również wzmacnia działanie witaminy C i E. Kwas askorbinowy stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Jest składnikiem, który rewelacyjnie rozświetla skórę oraz hamuje melanogenezę. Efektem zabiegu jest promienny wygląd, oraz napięcie skóry.

Wskazania: fotostarzenie, skóra pozbawiona blasku, skóra palacza

Cena: 250zł-300zł

Czas trwania 1h

 

DNA RECOVERY

Peeling wykorzystujący najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, który działa na poziomie DNA. Zawarty w peelingu kwas ferulowy neutralizuje wolne rodniki, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, redukuje stan zapalny i rumień. Cynk, aminokwasy oraz enzymy zawarte w zabiegu reperują DNA. Za naprawę naskórka  oraz stymulację fibroblastów odpowiadają czynniki wzrostu. Retinol i retinaldehyd stymulują proliferację keratynocytów i macierzy pozakomórkowej.

Wskazania: fotostarzenie, chronostarzenie, rogowacenie słoneczne, melasma,

Cena: 230zł-280zł

Czas trwania: 1h

 

SALIPEEL

Kwas salicylowy znany głównie z właściwości keratolitycznych i komedolitycznych. Działa przeciwzapalnie, przeciwświądowo, antyseptycznie oraz hamuje rozwój bakterii (Propionibacterium acnes). Przyspiesza usuwanie korneocytów. Podczas zabiegu osłonka krosty ulega otwarciu, co pozwala na działanie kwasu od nabłonka mieszka włosowego do gruczołu łojowego.

Wskazania: Trądzik zapalny, trądzik, zaskórniki

Cena: 200zł

Czas trwania 1h-2h