Manicure

Wizytówką każdej kobiety są piękne i zadbane dłonie…

 

Manicure klasyczny

Płytka paznokciowa jest starannie przygotowana za pomocą pilnika i bloczka. Skórki są dokładnie opracowane za pomocą cążek i frezów. Na odpowiednio przygotowany paznokieć nakładana jest odżywka lub lakier klasyczny. Manicure zakończony jest kremową maską.

 

Cena: 50zł

Czas trwania: 45min

 

Manicure hybrydowy

 

Płytka paznokciowa jest starannie przygotowana za pomocą pilnika i bloczka. Skórki są dokładnie opracowane za pomocą cążek i frezów. Na odpowiednio przygotowany paznokieć nakładany jest lakier hybrydowy oraz utwardzony pod lampą LED. Manicure zakończony jest kremową maską.

 

Cena:80zł

Czas trwania: 1,5h

 

Manicure japoński

S.O.S dla kruchych i łamliwych paznokci. Manicure japoński zaczyna się przygotowaniem płytki paznokcia czyli nadanie kształtu i długości oraz opracowanie skórek za pomocą cążek i frezów. Następnie płytka zostaje zmatowiona. Kolejnym krokiem jest wcieranie specjalnej pasty oraz pyłku, które zawierają cenne  składniki takie jak krzemionka z morza japońskiego, pyłek pszczeli, witamina A, E oraz keratyna. Paznokcie stają się błyszczące oraz wzmocnione.

 

Cena: 60zł

Czas trwania 45min

 

Zabieg odżywczy na dłonie

Ukojenie dla dłoni, które są suche, szorstkie oraz często poddawane czynnikom zewnętrznym. Dłonie po zabiegu są gładkie, miękkie i nawilżone.

Zabieg rozpoczyna się peelingiem, następnie jest wykonany masaż na preparacie regenerującym, na koniec wykonana jest kąpiel parafinowa.

 

Cena: 60zł

Czas trwania 45min